BDNF12002
Eaton - Bussmann Electrical Division
Product No:
BDNF12002
Description:
SWITCH DISCONNCT 1200A 600V 2POS
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for BDNF12002.
BDNF12002 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
BDNF12002 Specification
Mfr Eaton - Bussmann Electrical Division
Type Switch
Series -
Current 1.2kA
Package Bulk
Voltage 600V