B33-1500-2-342
Brady Corporation
Product No:
B33-1500-2-342
Manufacturer:
Brady Corporation
Description:
SLEEVE 0.5~1.45"DIA RNG 1=150PCS
In Stock : 1
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for B33-1500-2-342.
B33-1500-2-342 Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
B33-1500-2-342 Specification
Mfr Brady Corporation
Color White
Series B33
Package Bulk
Material Polyolefin (PO)
Label Size 2.00" W x 1.50" Dia (50.8mm x 38.1mm); Cable O.D. 0.50" ~ 1.45" (12.7mm ~ 36.8mm)
Label Type Heat Shrinkable
Product Status Active
Base Product Number B33-1500
Operating Temperature -55°C ~ 135°C