B0N0F50-120-287-135N
Bansbach easylift
Product No:
B0N0F50-120-287-135N
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for B0N0F50-120-287-135N.
B0N0F50-120-287-135N Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
B0N0F50-120-287-135N Specification
Reset Force -
Stroke Length 4.724" (120.00mm)
Product Status Active
Actuation Force 30.35lbf (135.0N)
Impact Velocity -
Length - Extended 11.299" (287.00mm)
Operating Temperature -40°C ~ 60°C