B0N0F50-100-247-090N
Bansbach easylift
Product No:
B0N0F50-100-247-090N
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for B0N0F50-100-247-090N.
B0N0F50-100-247-090N Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
B0N0F50-100-247-090N Specification
Reset Force -
Stroke Length 3.937" (100.00mm)
Product Status Active
Actuation Force 20.23lbf (90.0N)
Impact Velocity -
Length - Extended 9.724" (247.00mm)
Operating Temperature -40°C ~ 60°C