AT-K-S-26-8-W/7
Assmann WSW Components
Product No:
AT-K-S-26-8-W/7
Description:
CABLE MOD FLAT 8COND WHITE 7'
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for AT-K-S-26-8-W/7.
AT-K-S-26-8-W/7 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
AT-K-S-26-8-W/7 Specification
Mfr Assmann WSW Components
Length 7.0' (2.13m)
Series -
Package Bulk
Shielding Unshielded
Cable Type Straight
Wire Gauge 26 AWG
Cable Width 0.346" (8.80mm)
Cable Height 0.097" (2.46mm)