AT-K-S-26-4-W/25
Assmann WSW Components
Product No:
AT-K-S-26-4-W/25
Description:
CABLE MOD FLAT 4COND WHITE 25'
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for AT-K-S-26-4-W/25.
AT-K-S-26-4-W/25 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
AT-K-S-26-4-W/25 Specification
Mfr Assmann WSW Components
Length 25.0' (7.62m)
Series -
Package Bulk
Shielding Unshielded
Cable Type Straight
Wire Gauge 26 AWG
Cable Width 0.189" (4.80mm)
Cable Height 0.097" (2.46mm)