AT-K-C-26-8-W/5
Assmann WSW Components
Product No:
AT-K-C-26-8-W/5
Description:
CABLE MOD COIL 8COND WHITE 5'
In Stock : 70
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for AT-K-C-26-8-W/5.
AT-K-C-26-8-W/5 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
AT-K-C-26-8-W/5 Specification
Mfr Assmann WSW Components
Length -
Series -
Package Bulk
Shielding -
Cable Type Coil
Wire Gauge 26 AWG
Cable Width 0.346" (8.80mm)
Cable Height 0.097" (2.46mm)
Jacket Color White
Coil Diameter 0.591" (15mm)