AT-K-26-8-S/1000
Assmann WSW Components
Product No:
AT-K-26-8-S/1000
Description:
CABLE MOD FLAT 8COND SLVR 1000'
In Stock : 70
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for AT-K-26-8-S/1000.
AT-K-26-8-S/1000 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
AT-K-26-8-S/1000 Specification
Mfr Assmann WSW Components
Length 1000' (304.80m)
Series -
Package Spool
Voltage 30 V
Shielding Unshielded
Cable Type Straight
Wire Gauge 26 AWG
Cable Width 0.346" (8.80mm)
Cable Height 0.097" (2.46mm)