AS33-M50M-K54
Broadcom Limited
Product No:
AS33-M50M-K54
Manufacturer:
Broadcom Limited
Description:
33MM MOD 50B MT 5V M4 HUB 485
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for AS33-M50M-K54.
AS33-M50M-K54 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
AS33-M50M-K54 Specification
Mfr Broadcom Limited
Detent No
Series AS33-M50M
Package Tray
Orientation Vertical
Output Type RS-485
Encoder Type Magnetic
Actuator Type External Magnet, Not Included
Mounting Type Chassis Mount, Motors
Product Status Obsolete
Built in Switch No
Voltage - Supply 4.5V ~ 5.5V