Home / Attenuators / AMMC-6650-W50
minImg
AMMC-6650-W50
Broadcom Limited
Product No:
AMMC-6650-W50
Manufacturer:
Broadcom Limited
Description:
RF ATTENUATOR 20DB 50OHM MODULE
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for AMMC-6650-W50.
AMMC-6650-W50 Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
AMMC-6650-W50 Specification
Mfr Broadcom Limited
Series -
Package Tray
Impedance 50 Ohms
Power (Watts) -
Package / Case Module
Product Status Obsolete
Frequency Range 0 Hz ~ 40 GHz