ADP150UJZ-REDYKIT
Analog Devices Inc.
Product No:
ADP150UJZ-REDYKIT
Manufacturer:
Analog Devices Inc.
Description:
KIT REDI TOOL 1.8/3.3 ADP150
In Stock : 1
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for ADP150UJZ-REDYKIT.
ADP150UJZ-REDYKIT Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
ADP150UJZ-REDYKIT Specification
Mfr Analog Devices Inc.
Series RedyKit™
Package Box
Board Type Fully Populated
Product Status Active
Regulator Type Positive Fixed
Channels per IC 1 - Single
Voltage - Input 2.2V ~ 5.5V
Current - Output 150mA
Voltage - Output 1.8V, 3.3V