Home / USB Cables / A-USB30AM-30AF-050
minImg
A-USB30AM-30AF-050
Assmann WSW Components
Product No:
A-USB30AM-30AF-050
Description:
CABLE A RCPT TO A PLUG 1.64'
In Stock : 338
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for A-USB30AM-30AF-050.
A-USB30AM-30AF-050 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
A-USB30AM-30AF-050 Specification
Mfr Assmann WSW Components
Color Black
Length 1.64' (500.0mm)
Series -
Package Bag
Features Data Transfer and Charge, Extension Cable
Shielding Shielded
Wire Gauge 24 AWG, 30 AWG, 30 AWG