969M101-12-3-CA003
Cicoil
Product No:
969M101-12-3-CA003
Manufacturer:
Cicoil
Description:
HI-FLEX UNSHIELDED CABLE ASSEMBL
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for 969M101-12-3-CA003.
969M101-12-3-CA003 Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
969M101-12-3-CA003 Specification
Mfr Cicoil
Color Clear
Length 36.0" (914.4mm)
Series -
Package Bulk
Wire Gauge 12 AWG