8KH9-0968-0250
3M
Product No:
8KH9-0968-0250
Manufacturer:
3M
Description:
TWIN AXIAL PCI EXPRESS X8 SURFAC
In Stock : 100
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for 8KH9-0968-0250.
8KH9-0968-0250 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
8KH9-0968-0250 Specification
Mfr 3M
Color Silver
Usage Internal
Gender Female to Male
Length 0.820' (250.00mm, 9.843")
Series 8KH9
Package Bulk
Features -
Shielding Shielded
Cable Type Flat, Twin Axial
Wire Gauge 30 AWG