Home / Pads, Sheets / 5590H 240MMX20M
minImg
5590H 240MMX20M
3M
Product No:
5590H 240MMX20M
Manufacturer:
3M
Description:
3M THERMALLY CONDUCTIVE ACRYLIC
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for 5590H 240MMX20M.
5590H 240MMX20M Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
5590H 240MMX20M Specification
Mfr 3M
Series *
Package Bulk
Product Status Active
5590H 240MMX20M FAQ
1. How to purchase 5590H 240MMX20M from Chipqry?
2. Do I need to register on Chipqry official website and send an inquiry for 5590H 240MMX20M?
4. Are the price and inventory display of 5590H 240MMX20M accurate?
5. What payment methods does Chipqry accept?
Warm Reminder: Orders with certain payment methods may require handling fees.
6. What shipping method is used for the order?
7. What are the delivery guarantee and return conditions for 5590H 240MMX20M?
9. What should I do if I do not receive technical support from 5590H 240MMX20M in time?
5590H 240MMX20M Related Parts
5549S 210 MM X 155MM X 2.0 MM
5549S 210 MM X 155MM X 2.0 MM
RFQ
- - rohs.png THERM PAD 210MMX155MM GRAY -/-
5549S 210 MM X 155MM X 1.5MM
5549S 210 MM X 155MM X 1.5MM