Home / Rectangular Cable Assemblies / 45112-010030-3749/12-S-6
minImg
45112-010030-3749/12-S-6
3M
Product No:
45112-010030-3749/12-S-6
Manufacturer:
3M
Description:
SGL END CBL ASSY 12POS SKT 6"
In Stock : 17
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for 45112-010030-3749/12-S-6.
45112-010030-3749/12-S-6 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
45112-010030-3749/12-S-6 Specification
Mfr 3M
Color Gray, Ribbon
Usage -
Length 0.500' (152.40mm, 6.00")
Series 451
Package Bulk
Features Polarizing Key
Shielding Unshielded
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Connector Type Socket to Cable
Contact Finish Gold
Number of Rows 2
Product Status Active
Cable Termination IDC
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)