415-0537-MM100
Cinch Connectivity Solutions Johnson
Product No:
415-0537-MM100
Description:
CBL ASSY 1.85MM PLUG-PLUG 3.937"
In Stock : 25
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for 415-0537-MM100.
415-0537-MM100 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
415-0537-MM100 Specification
Mfr Cinch Connectivity Solutions Johnson
Color Blue
Style 1.85mm to 1.85mm
Length 3.937" (100.00mm)
Series -
Package Bag
Features -
Cable Type -
1st Connector 1.85mm Plug
2nd Connector 1.85mm Plug
Product Status Active
Frequency - Max 67 GHz
Overall Impedance 50 Ohms
1st Contact Gender Male
2nd Contact Gender Male
Ingress Protection -
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature -
2nd Connector Mounting Feature -
415-0537-MM100 Datasheet:
pdf.png
415-0537-MM100 FAQ
1. How to purchase 415-0537-MM100 from Chipqry?
2. Do I need to register on Chipqry official website and send an inquiry for 415-0537-MM100?
4. Are the price and inventory display of 415-0537-MM100 accurate?
5. What payment methods does Chipqry accept?
Warm Reminder: Orders with certain payment methods may require handling fees.
6. What shipping method is used for the order?
7. What are the delivery guarantee and return conditions for 415-0537-MM100?
9. What should I do if I do not receive technical support from 415-0537-MM100 in time?
415-0537-MM100 Related Parts
RFQ
- - rohs.png CBL ASSY SMB PLUG TO PLUG 12" 494/Bulk
RFQ
- - rohs.png CBL ASSY SMB PLUG TO PLUG 18" 89/Bulk
- - rohs.png CBL ASSY SMB PLUG TO PLUG 30" 49/Bulk
- - rohs.png CBL ASSY SMB PLUG TO PLUG 36" 1654/Bulk
- - rohs.png CBL ASSY SMB PLUG TO PLUG 24" 131/Bulk
415-0001-M1.0
415-0001-M1.0
- - rohs.png CBL ASSY SMB PLUG TO PLUG 3.3' 1/Bulk
415-0001-MM150
415-0001-MM150
- - rohs.png CBL ASSY SMB PLUG TO PLUG 5.906" 43/Bulk
- - rohs.png CBL ASSY SMB PLUG TO PLUG 6" -/-
- - rohs.png CBL ASSY SMB PLUG TO PLUG 24" -/-
- - rohs.png CBL ASSY SMB PLUG TO PLUG 6" 61/Bulk