26200B-215
Description:
UV LED RING LIGHT 365NM
Quantity:
Delivery:
Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
26200B-215 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
| Mfr | Aven Tools |
| Type | LED Ring Light |
| Series | - |
| Package | Box |
| Features | UV Lamp |
| Cable Length | - |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 26200B |
Warm Reminder: Orders with certain payment methods may require handling fees.
26200A-201 | 26200A-201 Aven Tools - - RFQ | Aven Tools | - | - |  | FIBER OPTIC ILLUMINATOR | -/- | |
26200A-207 | 26200A-207 Aven Tools - - RFQ | Aven Tools | - | - |  | FIBER OPTIC DBL GOOSENECK LIGHTS | -/- | |
26200A-200 | 26200A-200 Aven Tools - - RFQ | Aven Tools | - | - |  | FIBER OPTIC ILLUMINATOR | -/- | |
26200A-205 | 26200A-205 Aven Tools - - RFQ | Aven Tools | - | - |  | FIBER OPTIC ILLUMINATOR RING LGT | -/- | |
26200A-300 | 26200A-300 Aven Tools - - RFQ | Aven Tools | - | - |  | ILLUMINATOR LIGHT RING | -/- | |
26200A-310 | 26200A-310 Aven Tools - - RFQ | Aven Tools | - | - |  | FANLESS FIBER OPTIC ILLUMINATOR | 1/Box | |
26200A-402 | 26200A-402 Aven Tools - - RFQ | Aven Tools | - | - |  | FIBER OPTIC RING LIGHT 2.31" ID | -/- | |
26200A-403 | 26200A-403 Aven Tools - - RFQ | Aven Tools | - | - |  | FIBER OPTIC RING LIGHT 1.125" ID | -/- | |