2512063007Y3
Fair-Rite Products Corp.
Product No:
2512063007Y3
Description:
FERRITE BEAD 30 OHM 1206 1LN
In Stock : 80844
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for 2512063007Y3.
2512063007Y3 Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
2512063007Y3 Specification
Mfr Fair-Rite Products Corp.
Series -
Package Tape & Reel (TR)
Ratings -
Features -
Filter Type Signal Line
Height (Max) 0.051" (1.30mm)
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Product Status Active
Number of Lines 1
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Current Rating (Max) 3A
Impedance @ Frequency 30 Ohms @ 100 MHz
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 30mOhm
2512063007Y3 FAQ
1. How to purchase 2512063007Y3 from Chipqry?
2. Do I need to register on Chipqry official website and send an inquiry for 2512063007Y3?
4. Are the price and inventory display of 2512063007Y3 accurate?
5. What payment methods does Chipqry accept?
Warm Reminder: Orders with certain payment methods may require handling fees.
6. What shipping method is used for the order?
7. What are the delivery guarantee and return conditions for 2512063007Y3?
9. What should I do if I do not receive technical support from 2512063007Y3 in time?
2512063007Y3 Related Parts
Fair-Rite Products Corp.
RFQ
- - rohs.png FERRITE BEAD CYLINDER 43468/Bulk
RFQ
- - rohs.png FERRITE BEAD 126 OHM AXIAL 1LN 125507/Cut Tape (CT)
- - rohs.png FERRITE BEAD 103 OHM AXIAL 1LN 39612/Bulk
- - rohs.png FERRITE BEAD 158 OHM AXIAL 1LN 47089/Bulk
- - rohs.png FERRITE BEAD 126 OHM AXIAL 1LN 309/Bulk
- - rohs.png FERRITE BEAD 202 OHM AXIAL 1LN 22882/Bulk
- - rohs.png FERRITE BEAD 202 OHM AXIAL 1LN 12556/Cut Tape (CT)
- - rohs.png FERRITE BEAD 158 OHM AXIAL 1LN 13398/Cut Tape (CT)
- - rohs.png FERRITE BEAD 180 OHM AXIAL 1LN 10481/Cut Tape (CT)
- - rohs.png FERRITE BEAD 180 OHM AXIAL 1LN -/-