0RQ1-Q2T12LG
Bel Power Solutions
Product No:
0RQ1-Q2T12LG
Manufacturer:
Bel Power Solutions
Description:
DC DC CONVERTER 12V
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for 0RQ1-Q2T12LG.
0RQ1-Q2T12LG Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
0RQ1-Q2T12LG Specification
Mfr Bel Power Solutions
Type -
Series -
Package -
Features -
Efficiency -
Applications -
Mounting Type -
Package / Case -
Product Status Active
Control Features -
Size / Dimension -
Voltage - Output 1 -
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Base Product Number 0RQ1-Q2
Operating Temperature -
Voltage - Input (Max) -
Voltage - Input (Min) -
Current - Output (Max) -
Supplier Device Package -
0RQ1-Q2T12LG FAQ
1. How to purchase 0RQ1-Q2T12LG from Chipqry?
2. Do I need to register on Chipqry official website and send an inquiry for 0RQ1-Q2T12LG?
4. Are the price and inventory display of 0RQ1-Q2T12LG accurate?
5. What payment methods does Chipqry accept?
Warm Reminder: Orders with certain payment methods may require handling fees.
6. What shipping method is used for the order?
7. What are the delivery guarantee and return conditions for 0RQ1-Q2T12LG?
9. What should I do if I do not receive technical support from 0RQ1-Q2T12LG in time?
0RQ1-Q2T12LG Related Parts
0RCY-60U050
0RCY-60U050
Eighth Brick
RFQ
Eighth Brick - rohs.png DC DC CONVERTER 5V 75W -/-