056.30050.00-B
Astrodyne TDI
Product No:
056.30050.00-B
Manufacturer:
Astrodyne TDI
Description:
FEED-THROUGH FILTER
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for 056.30050.00-B.
056.30050.00-B Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
056.30050.00-B Specification
Mfr Astrodyne TDI
Series 056
Current 300 A
Package Box
Ratings -
Tolerance -
Thread Size M12
Height (Max) -
Mounting Type Bolt Mount
Insertion Loss -
Package / Case Axial - Threaded Terminals
Product Status Active
Voltage - Rated 2000V (2kV)
Size / Dimension 2.362" Dia x 7.323" L (60.00mm x 186.00mm)
Base Product Number 056.30050
Operating Temperature -40°C ~ 85°C