04-015-152FB
Aries Electronics
Product No:
04-015-152FB
Manufacturer:
Aries Electronics
Description:
CABLE JUMPER 4POS 2.54MM 15"
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for 04-015-152FB.
04-015-152FB Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
04-015-152FB Specification
Mfr Aries Electronics
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length 15.0" (381.0mm)
Series 152FB
Package Bulk
Cable Type Ribbon
Product Status Active
Termination Style Completely Exposed Wires on Both Sides with Protective Tab
Base Product Number 04-015
Number of Conductors 4
Length - Exposed Ends 0.125" (3.18mm)