WM-M012A-150-C-3
AUTEC POWER SYSTEMS
Product No:
WM-M012A-150-C-3
Description:
Wall Mount, Medical Grade, 12W O
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for WM-M012A-150-C-3.
WM-M012A-150-C-3 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
WM-M012A-150-C-3 Specification
Applications Medical
Power (Watts) 12 W
Product Status Active
Approval Agency CE, cUL, UL
Region Utilized United Kingdom
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 14.0mm
Voltage - Output 15V
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Current - Output (Max) 800mA