Q-2I01I0005002M
Amphenol Custom Cable
Product No:
Q-2I01I0005002M
Description:
CBL ASSY MMCX-NTYPE JCK-PLG 6.6'
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for Q-2I01I0005002M.
Q-2I01I0005002M Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
Q-2I01I0005002M Specification
Mfr Amphenol Custom Cable
Color Copper
Style MMCX to N-Type
Length 78.7" (2.0m) 6.6'
Cable Type RG-316
1st Connector MMCX Jack
2nd Connector N-Type Plug
Product Status Active
Frequency - Max 6 GHz
Overall Impedance 50 Ohms