NT30P010Z2BA
3M
Product No:
NT30P010Z2BA
Manufacturer:
3M
Description:
NT-P SERIES FILTER CARTRIDGE
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for NT30P010Z2BA.
NT30P010Z2BA Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
NT30P010Z2BA Specification
Mfr 3M
Type Filter Cartridge
Height 30.000" (762.00mm)
Series Betapure™ NT-P
Package Bulk
Diameter 2.500" (63.50mm)
Flow Rate -
Applications Industrial
Particle Size 1µm (Nominal)
Pressure Range -
Product Status Active
Inlet/Outlet Size -
Base Product Number NT30P
Operating Temperature 82°C - Max