Home / Color LED Lighting / KY DMLN31.23-GYJX-46-J3T3-200-R18-Z
minImg
KY DMLN31.23-GYJX-46-J3T3-200-R18-Z
ams-OSRAM USA INC.
Product No:
Manufacturer:
ams-OSRAM USA INC.
Package:
1108
Description:
67000
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for KY DMLN31.23-GYJX-46-J3T3-200-R18-Z.
Product Information
KY DMLN31.23-GYJX-46-J3T3-200-R18-Z Specification
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Color Yellow
Series SYNIOS® P2720
Package Tape & Reel (TR)
Wavelength 590.5nm (586nm ~ 595nm)
Current - Max 250mA
Mounting Type Surface Mount
Viewing Angle 120°
Current - Test 200mA
Package / Case 1108 (2720 Metric)
Product Status Active
Size / Dimension 0.108" L x 0.079" W (2.75mm x 2.00mm)
Temperature - Test 25°C
Base Product Number KY DMLN31.23
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Supplier Device Package 1108
Lumens/Watt @ Current - Test 63 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.35V