KW DSLP31.CC-GXHX-4J8K-Z444-60-R18
Payment:
Please send RFQ , we will respond immediately.
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Color | White, Neutral |
| Features | - |
| Lens Size | 2.60mm |
| Lens Color | Yellow |
| Lens Style | Oval with Flat Top |
| Height (Max) | 0.75mm |
| Viewing Angle | - |
| Current - Test | 60mA |
| Package / Case | 1212 (3030 Metric) |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 3.00mm L x 3.00mm W |
| Supplier Device Package | 1212 |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.9V |