KW DSLP31.CC-GXHX-4C8E-Z444-60-R18
Manufacturer:
Package:
1212
Batch:
Description:
OSTUNE E1608 AND E3030
Quantity:
Delivery:
Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Color | White, Cool |
| Series | OSTUNE® E3030 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | - |
| Lens Size | 2.60mm |
| Lens Color | Yellow |
| Lens Style | Oval with Flat Top |
| Height (Max) | 0.75mm |
| Configuration | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Viewing Angle | - |
| Current - Test | 60mA |
| Package / Case | 1212 (3030 Metric) |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 3.00mm L x 3.00mm W |
| Lens Transparency | Diffused |
| Wavelength - Peak | - |
| Base Product Number | KWDSLP31 |
| Millicandela Rating | - |
| Wavelength - Dominant | - |
| Supplier Device Package | 1212 |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.9V |