Home / LED Indication - Discrete / KRTBEILP41.32-PYQZ-DR+RWSX-DT+MXPS-KY-ZB
minImg
KRTBEILP41.32-PYQZ-DR+RWSX-DT+MXPS-KY-ZB
ams-OSRAM USA INC.
Product No:
Manufacturer:
ams-OSRAM USA INC.
Package:
SMD
Description:
LED RGB SMD
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for KRTBEILP41.32-PYQZ-DR+RWSX-DT+MXPS-KY-ZB.
Product Information
KRTBEILP41.32-PYQZ-DR+RWSX-DT+MXPS-KY-ZB Specification
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Color Red, Green, Blue (RGB)
Series DISPLIX® E1616
Package Tape & Reel (TR)
Height (Max) 0.90mm
Mounting Type Surface Mount
Viewing Angle 120°
Package / Case 0605 (1613 Metric)
Product Status Obsolete
Size / Dimension 1.60mm L x 1.30mm W