KL5551006
American Electrical Inc.
Product No:
KL5551006
Description:
KKD 100MMX60MM WIRE DUCT 2 METER
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for KL5551006.
KL5551006 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
KL5551006 Specification
Mfr American Electrical Inc.
Color Gray
Width 3.937" (100.00mm)
Height 2.362" (60.00mm)