I-3/4D23MM
Ampco Safety Tools
Product No:
I-3/4D23MM
Manufacturer:
Ampco Safety Tools
Description:
Socket Impact 3/4D 23mm, Non-Spa
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for I-3/4D23MM.
I-3/4D23MM Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
I-3/4D23MM Specification
Mfr Ampco Safety Tools
Size 23mm
Length 1.73" (44.0mm)