GPF12.5W9
3M
Product No:
GPF12.5W9
Manufacturer:
3M
Description:
GOLD PRIVACY FILTER LAPTOP 12.5"
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for GPF12.5W9.
GPF12.5W9 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
GPF12.5W9 Specification
Mfr 3M
Type Privacy Filter, Widescreen
Series -
Package Box
Applications LCD Monitor
Viewing Area 277.81mm W x 155.58mm H
Product Status Active
Diagonal Screen Size 12.5" (12.50", 318mm)
GPF12.5W9 Datasheet:
pdf.png
GPF12.5W9 FAQ
1. How to purchase GPF12.5W9 from Chipqry?
2. Do I need to register on Chipqry official website and send an inquiry for GPF12.5W9?
3. How to ensure that GPF12.5W9 of Chipqry comes from the original manufacturer or authorized agent?
4. Are the price and inventory display of GPF12.5W9 accurate?
5. What payment methods does Chipqry accept?
Warm Reminder: Orders with certain payment methods may require handling fees.
6. What shipping method is used for the order?
7. What are the delivery guarantee and return conditions for GPF12.5W9?
8. How to obtain technical support information for GPF12.5W9, such as pin diagrams and data sheets?
9. What should I do if I do not receive technical support from GPF12.5W9 in time?
GPF12.5W9 Related Parts
RFQ
- - - GLS200 SCREEN PROTECTOR FOR ZEBR -/-
RFQ
- - - GLS200 SCRNPROT ZEBRA ET5X 8 IN -/-
- - - GLS200 SCRNPROT RUGGED FRAME ONL -/-
- - rohs.png PRIVACY FILM LAPTOP 13.3" 7/Box