EM25TP-0200-A20
3M
Product No:
EM25TP-0200-A20
Manufacturer:
3M
Description:
FLUX FIELD DIRECTIONAL MATERIAL
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for EM25TP-0200-A20.
EM25TP-0200-A20 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
EM25TP-0200-A20 Specification
Mfr 3M
Type Absorbing Tape
Shape -
Width -
Length -
Series EM25TP
Package Case
Adhesive Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
Material -
Shelf Life 12 Months
Product Status Active
Shelf Life Start Date of Manufacture
Base Product Number EM25TP
Thickness - Overall 0.008" (0.20mm)
Operating Temperature -25°C ~ 90°C
Storage/Refrigeration Temperature 70°F (21°C)
EM25TP-0200-A20 Datasheet:
pdf.png
EM25TP-0200-A20 FAQ
1. How to purchase EM25TP-0200-A20 from Chipqry?
2. Do I need to register on Chipqry official website and send an inquiry for EM25TP-0200-A20?
4. Are the price and inventory display of EM25TP-0200-A20 accurate?
5. What payment methods does Chipqry accept?
Warm Reminder: Orders with certain payment methods may require handling fees.
6. What shipping method is used for the order?
7. What are the delivery guarantee and return conditions for EM25TP-0200-A20?
9. What should I do if I do not receive technical support from EM25TP-0200-A20 in time?
EM25TP-0200-A20 Related Parts
1126 X 1"
1126 X 1"
RFQ
- - rohs.png RF EMI SHIELDING TAPE 108'X1" -/-
1126 8"X10"
1126 8"X10"
RFQ
- - - RF EMI SHIELDING SHEET 10"X8" -/-
1126 X 1"
1126 X 1"
- - rohs.png RF EMI SHIELDING SHEET 36"X1" -/-
1126 X 6"
1126 X 6"
- - rohs.png RF EMI SHIELDING TAPE 108'X6" -/-
1126 X 6"
1126 X 6"
- - rohs.png RF EMI SHIELDING SHEET 12"X6" -/-
1181-3/8"X18YD
1181-3/8"X18YD
- - rohs.png RF EMI SHIELDING TAPE 54'X0.38" -/-
- - rohs.png RF EMI SHIELDING TAPE 54'X0.75" -/-
- - rohs.png RF EMI SHIELDING SHEET 10"X7.7" -/-
1181 X 1/4"
1181 X 1/4"
- - rohs.png RF EMI SHIELDING TAPE 54'X0.25" 260/Bulk
1181 X 1.5"
1181 X 1.5"