45MIC663X7100096946
3M
Product No:
45MIC663X7100096946
Manufacturer:
3M
Description:
3M FILM DIAMOND LAPPING
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for 45MIC663X7100096946.
45MIC663X7100096946 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
45MIC663X7100096946 Specification
Mfr 3M
Type Lapping Film
Series 663X
Package Bulk
Product Status Active
Abrasive Material Diamond
Base Product Number 3M663X
45MIC663X7100096946 Datasheet:
pdf.png
45MIC663X7100096946 FAQ
1. How to purchase 45MIC663X7100096946 from Chipqry?
2. Do I need to register on Chipqry official website and send an inquiry for 45MIC663X7100096946?
4. Are the price and inventory display of 45MIC663X7100096946 accurate?
5. What payment methods does Chipqry accept?
Warm Reminder: Orders with certain payment methods may require handling fees.
6. What shipping method is used for the order?
7. What are the delivery guarantee and return conditions for 45MIC663X7100096946?
9. What should I do if I do not receive technical support from 45MIC663X7100096946 in time?
45MIC663X7100096946 Related Parts
RFQ
- - rohs.png DISC SIL CARBIDE EXTRA COARSE 4" -/-
RFQ
- - rohs.png DISC SIL CARBIDE EXTRA COARSE -/-
- - rohs.png DISC SIL CARBIDE EXTRA COARSE 5" -/-
- - rohs.png DISC SILICON CARBIDE XCS 4.5" -/-