Home / Rectangular Cable Assemblies / 45130-010030-7700/30-E-12
minImg
45130-010030-7700/30-E-12
3M
Product No:
45130-010030-7700/30-E-12
Manufacturer:
3M
Description:
CABLE ASSY 30 POS 12" PINOUT-E
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for 45130-010030-7700/30-E-12.
45130-010030-7700/30-E-12 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
45130-010030-7700/30-E-12 Specification
Mfr 3M
Color Gray, Ribbon
Usage -
Length 1.00' (304.80mm)
Series 451
Package Bulk
Features Polarizing Key
Shielding Unshielded
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Connector Type Socket to Socket, Reversed
Contact Finish Gold
Number of Rows 2
Product Status Active
Cable Termination IDC
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)