Home / Rectangular Cable Assemblies / 45110-010030-7700/10-B-24
minImg
45110-010030-7700/10-B-24
3M
Product No:
45110-010030-7700/10-B-24
Manufacturer:
3M
Description:
CABLE ASSY 10 POS 24" PINOUT-B
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for 45110-010030-7700/10-B-24.
45110-010030-7700/10-B-24 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
45110-010030-7700/10-B-24 Specification
Mfr 3M
Color Gray, Ribbon
Usage -
Length 2.00' (609.60mm)
Series 451
Package Bulk
Features Polarizing Key
Shielding Unshielded
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Connector Type Socket to Cable
Contact Finish Gold
Number of Rows 2
Product Status Active
Cable Termination IDC
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)